Підтримана петицію про повернення старих цін за квартплату

Містяни назбирали необхідні 250 голосів під петицією про перегляд рiшення мiської ради “Про призначення управителя багатоквартирних будинкiв” та повернення старих цін за квартплату. Тепер петицію має бути винесено на розгляд депутатів Черкаської міськради на одній із наступних сесій. Інформує “Дзвін“.

“Просимо знизити незаконно підняті тарифи на квартплату та переглянути рішення міської ради від 15.05.19 № 550 “Про призначення управителя багатоквартирних будинків”, та повернути СУБи або заключити договора про обслуговування будинків з нормальною ціновою політикою без підняття тарифу.

На якій підставі спочатку “Сантехбудконструкція”, а потім ТОВ “Управлінська компанія “Нова якість Дільниця 19″ підняла тарифи з 3 грн до 5 грн? Спочатку потрібно щось зробити, а потім брати за це гроші, а не навпаки – дерти три шкури з людей. Під’їзд сипеться, криша тече, вікна старі, за що ми платимо вдвічі дорожче вже три місяці? Чому ми повинні платити за негабаритні відходи, яких ніколи не викидаємо? (більшість). Ми ж наче йдемо у Європу – то там на великогабаритні відходи викликається машина, за яку платить конкретна людина, а не весь будинок кожен місяць за відходи, яких може не бути цілий рік (платимо за сусіда). Я взагалі не розумію, за що плачу кожний місяць квартплату такі скажені гроші – все ,що ламається або сантехника накрилась в квартирі – на плечах мешканців, будинок не ремонтується, гарячої води немає по три місяці, в будинку нічого не робиться, єдиний двірник працює з ранку до вечора, але бідний отримує заробітну плату 3200 грн на відміну від управителів – кілька десятків і сотень тисяч ні за що, за абсолютну бездіяльність.” – йшла мова у петциії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *