Черкасці підтримали петицію про відновлення дитсадка

Містяни назбирали необхідну кількість підписів під петицією про відкриття дитсадка  по вулиці 30-річчя Перемоги, 10/1. Тепер петицію мають винести на розгляд сесії Черкаської міської ради. Інформує “Дзвін

“Щоб потрапити у садок треба ставати в чергу, а кількість людей в черзі набагато більше ніж бажаючих… Проте у той самий час у нашому мікрорайоні стоїть не функціонуючий дитячий садок, який повинен працювати та допомагати у догляді за дітьми багатьом родинам нашого щільно заселеного мікрорайону. Садок вдало розташований у затишному зеленому дворі за декілька метрів від дитячої обласної лікарні. І саме зараз район потребує його відновлення як ніколи. Останнім часом в дитячому садку, за відсутності охорони, розпивають алкогольні напої бомжі, яких часто можна бачити біля будівлі. Також не зважаючи на здачу в оренду приміщень, сама будівля знаходиться в жалюгідному стані.Закликаємо міську владу реконструювати та відновити роботу дошкільного дитячого закладу по вулиці 30-річчя Перемоги, 10/1, щоб у мікрорайоні запрацював такий необхідний дитячий садок!” – йшла мова у петиції.

В той же час, нагадаємо, очільник профільного департаменту Сергій Воронов повідомив, що даний садок відновлювати не будуть. За його словами, наповнюваність дошкільних закладів у Південно-Західному мікрорайоні найнижча. Можливо, навіть, доведеться консервувати деякі з існуючих садочків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *