Черкасці проголосували за петицію про покращення якості перевезення у міських маршрутках

Петиція на сайті Черкаської міської ради з проханням зобов’язати перевізників покращити якість перевезення та встановити автоматичну систему фіксації порушень набрала необхідну кількість підписів. Тепер її мають розглянути депутати на засіданні міськради, пише ВІККА.

“Перевезення в м. Черкаси − це недотримання перевізниками графіків руху, відсутність контролю водіїв та кондукторів, постійні маршрутні перегони, виявлення неповаги до пасажирів, за будь-якої погоди потрібно очікувати на зупинці 30-хвилин”, − зазначав у тексті петиції черкащанин Роман Руденко.

Також він написав, що в маршрутках необхідно обладнати системою візуального і звукового інформування пасажирів. Адже кондуктор постійно забуває озвучувати назви зупинок.

“Система інформування пасажирів буде корисною для людей з певними вадами, що не буде обмежувати їхні можливості. Оскільки, в місті Черкаси були змінені назви багатьох вулиць, така система візуального і звукового інформування пасажирів буде корисною для містян і гостей міста, які погано можуть орієнтуватись в місцевості”, − повідомив черкащанин.

Фото zmi.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *