Черкасці просять змінити перевізника маршруту №33

Забрати маршрут № 33 в перевізника ЧАРЗ-авто хочуть в Черкасах Відповідну петицію сьогодні було зареєстровано на сайті Черкаської міської ради, інформує Дзвін.

“Звертаюсь до депутатів міськради знову з приводу маршруту №33. Сьогодні ввечері маршрут, який ви не захотіли повернути нормальному перевізнику “радував” пасажирів із розмахом. Водій, закриваючи двері на зупинці Центральний ринок ледь не зажав жінці голову, на прохання бути уважнішим відповів: “ШО”!!! Потім, не зважаючи на погодні умови самовільно змінив маршрут, не звернувши на Героїв Майдану( хоча саме через такий його маршрут багато людей на ньому їздить). На Руставі пасажирка спитала прізвище водія, на що почула ту саму коротку відповідь. Держномер автобуса додаю. На Руставі він був о 18:46. Це звичайно питання до роботодавця, де вони беруть таких трактористів, а Вам пропоную передивитись рішення щодо перевізника і знову пропоную повернути маршрут ФОПу, який його обслуговував 15 років і не було таких проблем, які є з того часу, як маршрут обслуговує ЧАРЗ.” – пише містянин Максим Пархомець.

Зазначимо, що подібна петиція свого часу вже набула підтримки містян. Проте на сесії Черкаської міської ради депутати її не підтримали.

Фото прес-служби міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *