Черкасці відгуляли на Гайдафесті

У рамках святкування Дня молоді, 24-25 червня на мальовничому березі черкаського Дніпра проведено масштабну культурну подію – дводенний музично-мистецький open-air фестиваль – “ГайдаFest”.

У програмі фестивалю були предствлені виступи відомих та молодих амбітних музичних гуртів, літературні презентації, гутірки з талановитими особистостями, різноманітні майстер-класи, спортивні заходи.

У другий день фестивалю галявину відвідали організатори музично-мистецького open-air фестивалю “ГайдаFest”. Спілкування відбулося у теплій атмосфері і на всі питання присутніх були дані чесні відповіді. Тож, гості дізналися, яка перепона у організаторів була як в “плюсі” так і в “мінусі” – це їх молодість, адже всі вони студенти, а загалом вони були одностайні, незважаючи на те, яка в тебе кількість коштів, які проблеми виникають на твоєму шляху, якщо ти маєш велике бажання, ти завжди реалізуєш свою мрію. Тож, як зізналися наші мрійники, вони вже хочуть планувати наступний “ГайдаFest” в Черкасах. На головній музичній сцені впродовж двох днів виступили такі гурти, як Bugs & Bunny, Колір, Fontaliza, Гражданин Топинамбуф, ФІОЛЕТ, SHKLO, WELL, Серцевий Напад, 5 VYMIR, BAHROMA. Своїми враженнями про фестиваль поділилися і гості із столиці – студенти Віктор Лущак та Сергій Гринько, яким все сподобалося: не лише фестиваль, а й наше місто, тож вони охоче відвідають такий захід і в наступному році.

Нагадаємо, що департамент освіти та гуманітарної політики підтримує ідейне спрямування заходу, патріотичне виховання та пропаганду активного й здорового способу життя, створення платформи для просвітницької діяльності та обміну досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *