Черкасці вже задекларували понад 7,5 млн грн доходів

Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома черкасців, що з 1 січня до 1 травня 2017 року триватиме кампанія декларування майнового стану і доходів, одержаних громадянами у 2016 році. Отримані у минулому році доходи громадянам потрібно буде декларувати за новою формою Декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від  15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859.

Про це повідомляє “Про Все”.

Декларація про майновий стан і доходи, отримані у 2016 році, подається до 1 травня п.р., а сума податкового зобов’язання, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянином самостійно до 1 серпня 2017 року.

Як повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк, про доходи, отримані у 2016 році, у січні п.р. відзвітувалися 73 черкасців, які задекларували доходів на суму понад 7,5 млн. грн. та вже сплатили до бюджету 236,4 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб і 59,8 тис.грн. військового збору.

Також 76 черкасців подали декларації на повернення з бюджету податку, задекларувавши своє право на податкову знижку. Їм з бюджету буде повернуто майже 145 тис. грн. Зокрема, за навчання подали декларації 54 громадянина на суму 85,5 тис.грн., за користування іпотечним кредитом – 10 громадян на суму 42,4 тис. грн., за оплату допоміжних репродуктивних технологій – 1 громадянин на суму 6,2 тис. грн. та страхові платежі – 11 громадян  на суму 10,6 тис.грн.

Прихильникам сучасних інформаційних технологій ДФС України пропонує декларувати доходи в електронному вигляді. З цією метою працює спеціальний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді».

Зокрема, фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням ЕЦП можуть подати декларацію в електронному вигляді. Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (м. Черкаси, вул. Хрещатик,235, каб. №№108-109).

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи  можна на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *