Черкасці задекларували майже 2 млн грн доходів

Переважна більшість з тих, хто вже виконав свій конституційний обов’язок, задекларували успадковане чи отримане у дарунок майно. Також громадяни декларували доходи, що були отримані від надання в оренду майна та від продажу (обміну) рухомого та/або нерухомого майна, інформує “Діловий Регіон”.

Упродовж січня-березня 2017 року жителі Черкас надали 798 декларацій про доходи за минулий рік, у т.ч. по податковій знижці – 190 декларацій, повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

За оперативними даними, задекларовано до сплати податку з доходів фізичних осіб 1,9 млн. грн., сплачено 714,0 тис. грн. Військового збору задекларовано до сплати 440,2 тис. грн., сплачено 159,0 тис. грн. Задекларовані сума ПДФО до повернення становить 250,6 тис. грн., повернуто 190,0 тис. грн.

Деклараційна кампанія триває до 3 травня 20176 року. Фізичні особи – платники податків зобов’язані задекларувати минулорічні доходи. Граничний термін сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, самостійно нарахованих фізичною особою – платником податків у Декларації за 2016 рік, – 31 липня 2017 року.

ДПІ в м. Черкаси закликає платників поспішити задекларувати свої доходи вчасно!

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *