Черкасців навчать боротися з буденністю

З черкащанами 16 лютого поділяться секретом, як будень зробити особливим. Про це йтиме мова на Pixelgrow Meetup “Дизайн і боротьба з буденністю” у «Некафе» з 19 до 21 години, повідомляють організатори у Фейсбуці.

“Чи буває у вас так, що ви не можете відповісти приятелю на просте, здавалось би, питання: «Що нового?». Стоїш, перебираєш останні дні, тижні, місяці у пам’яті, а на думці «Нічого». Як це так? Я ж кожного дня щось роблю, ходжу кудись на роботу, в універ, з приятелями зустрічаюсь по вихідних. Щось має бути! Але ні. Дні у свідомості зліпилися в один незрозумілий комок, наче позавчорашні макарони. Це буденність, друзі”, – анонсують на сторінці заходу.

У програмі спікер Юлія Федорович розкаже про важливість втілення ідей та поділиться інформацією, що ж може відбутися із невтіленими. Пані Юлія – затята мандрівниця, тому вона точно знає секрет, як поєднувати роботу та подорожі і обов’язково його розповість у четвер, 16 лютого.

Вхід вільний. Охочим потрібно пройти реєстрацію за посиланням http://bit.ly/meetup5registration

Додамо, що Юлія Федорович займається дизайном більше десяти років. Спеціалізується на інфографіці, дизайні публікацій, брендінгу. Вона працювала в Громадянській мережі ОПОРА та в Представництві ООН в Україні. З 2012 року — фрілансер. Юлія багато подорожує. У 2016 вона півроку прожила в Південно-Східній Азії, а зараз готується до подорожі США та Мексикою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *