Черкасцям презентували збірку містичних оповідань

Письменник Олександр Михед презентував у Черкасах нову збірку коротких історій “Транзишн”. Її привіз у межах всеукраїнського туру за організації команди МГО “Книжковий маестро”.

Інформує “Вікка”.

Видання вміщує оповідання на кардинально різні теми: про пошук зниклих дітей, 40 годин наодинці у ліфті, операцію зі зміни статі, повстання машин та перетворення шевченківської Катерини на зомбі. Спільний месидж видання – це збірка історій про певний перехід – зі стану в стан, з часу у час, з простору у простір і так далі.

Історія “Транзишин” розпочалась наприкінці 2013, коли життя Олександра, а потім і всіх українців, пішло не тією течією і ніби відгалузилось в іншу реальність. Саме дослідити цю іншу реальність і спробував автор у своїй збірці, а ще – під час зустрічі із черкасцями, яку команда “Книжкового маестро” провела у театр-студії “PROtest”.

“Олександр Михед, як завжди, підмічає і виводить на поверхню речі, що ти не можеш контролювати, глибинну природу, над якою ми непідвладні. А подяка від черкаської аудиторії за такого неймовірного автора багато чого варта”, – говорить голова МГО “Книжковий маестро”, модератор зустрічі Людмила Фіть.

Олександр Михед – письменник, куратор мистецьких проектів. Перекладений десятьма мовами. Автор книжки “АмнезіЯ” (2013), збірки оповідань “Понтиїзм” (2014), психотрилера “Астра” (2015), арт-буку “Мороки” і нон-фікшн дослідження “Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн” (2016).

blank

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *