Черкаси долучаться до всесвітньої акції

14 жовтня, о 18-00, на Соборній площі Черкас  відбудеться акція, що поєднає людей у 60 містах світу. Люди, що живуть у різних куточках світу, водночас  вийдуть на площі своїх міст на глобальний мітинг проти російської агресії. 

про це повідомляє “Про Все”.

Як заявив координатор акції у Черкасах, керівник ГО “Самооборона Майдану” Олег Скалько, учасники міжнародного мітингу, на який запрошують усіх свідомих черкащан, мають кілька вимог. Це: вимога вивести з території України всі російські окупаційні війська, повернути назад в Росію всю зброю та воєнну техніку; збільшити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень, та допустити її до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює (адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті); звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом – як на території Росії, так і в Криму – за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

Нагадаємо, що подібна акція вже проводилась у червні цього року, викликавши розчарування у начальника департаменту культури та зв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олега Островського своєю малочисельністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *