Черкаси можуть перетворитися на Львів. Не в хорошому плані

Останнього часу мешканці міста Черкаси у соцмережах, почали скаржитися на проблему відповідних служб, які займаються вивезенням сміття.

Варто зазначити, що кожного дня у соцмережах все більше світлин з неприбраних сміттєвих баків.

У соцмережах у групі “Типові Черкаси” розмістили лист від жительки міста Черкаси, у якому вона скаржиться на проблему несвоєчасного вивезення сміття.

– Доброго дня! Маю велике прохання опублікувати ситуацію, яка є не перші навіть два місяці в нашому районі. Все стосується тієї ж теми вивезення сміття. По вул. Петровського між будинками 277 та 279 біля сміттєвих баків утворились гори сміття, яке за подихом вітру розлітається і на приватні сектори. Нікому до того немає справи, близько місяця тому приїздили трактори кинули 1.5-2 ковші, зробили вигляд прибирання і поїхали, а ситуація не змінилась і сміття як було, так і лишилось, а от кошти стягуються справно з мешканців, – написано у листі.

На сьогодні послуги з вивезення твердих і рідких побутових відходів надає “Черкаська служба чистоти”.

Варто нагадати, що 7 липня 2017 року було прийнято рішення, яке ухвалили на засіданні виконавчого комітету.

Таким чином, для мешканців багатоквартирних будинків тариф з 9,83 грн піднявся до 11,24грн, натомість для приватного сектору – з 11,64 до 13,32 грн

Що ж, будемо чекати на коментар від органів влади міста Черкаси. Натомість черкащанам залишається лише сподіватися, що наше місто не настигне проблема Львову і це буде тимчасовим явищем.

Текст Андрій Міняйло, фото Днепр Час

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *