Черкаси приймали чемпіонат України з триатлону

У Черкасах відбувся перший день змагань з триатлону. Чемпіонат “залізних людей” саме так, часто, називають триатлетів, адже, учасники цього виду спорту, вправні у трьох дисциплінах: плаванні, їзді на велосипеді та бігові. Участь у чемпіонаті брали педставники з 1о областей: Дніпра, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Києва, Полтави, Львова, Харкова, Одеси та Черкас. Про це повідомляє кореспондент che24.online.

25 липня відбувся чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст серед юніорів. Завтра на спортсменів  чекає, випробування у всеукраїнських змаганнях з акватлону. Змагання Open Race та відкритий чемпіонат Черкас з триатлону серед таких вікових категорій ЧУ (2001-2006) р.н, ЧГ (2003-2013) р.н, та Open race (2002 і старші)р.н.

“Ми як організатори, завжди намагаємось зробити все, щоб змагання проходили у Черкасах, адже в нашому місті багато дітей, які займаються триатлоном, тому зручніше проводити всеукраїнські турніри саме тут. Під час підготовки до цьогорічних змагань, врахованні всі заходи безпеки в умовах карантину, тому на дистанції допускається максимально 48 учасників, всі поділені на групи. На переможців чекають призи у вигляді грамот та медалей”,-розповідає Костянтин Федоров, головний суддя змагань та організатор.

Учасники мають здолати  дистанції з плавання, здійснити велозаїзди та пробігти, за такими визначиними віковими категоріями:

Естафета-мікст(250м плавання+6.6км вело+1.68км біг)
Триатлон :250м плавання+6.6км вело+1.68км біг)
Акватлон:
Юніори(1км плавання+5км біг)
Юнаки,кадети(500м плавання+2.5км біг)
Діти: 2012 та мол.(50м плав.+300м біг)
2009-2011( 100м плавання+500м біг)
2007-2008(200м плавання+1км біг)

“Триатлоном, я займаюсь 12 років, взяв участь в близько 100 різних змагань, до Черкас на всеукраїнський турнір приїжджаю вже четвертий рік поспіль, найкомфортніше я себе почуваю на бігу. Але триатлон – це такий вид спорту, де має бути все ідеальним, і тоді це все в сукупності дасть хороший результат. Мені треба покращувати техніку у плаванні, щоб досягнути того чого я запланував, а мої плани це – Iron Man.”- розповідає Георгій Прищепчук, учасник з Житомира.

blank

blankblankblank

blank

blank

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *