Черкаси стануть містом танцю

5 та 6 листопада в ПК «Дружба народів» за ініціативи черкаського танцівника міжнародного рівня Максима Оробця відбудеться Чемпіонат України з сучасних танців. Його проводять вже втретє. Минулого року в чемпіонаті взяло участь більше 500 учасників з усієї України, на сьогодні вже  зареєструвалося понад 600 осіб. Про особливості цьогорічного «Explosion» виданню «Вичерпно» розповів Максим Оробець.

“Це наймасштабніший чемпіонат, який об’єднує сучасні напрямки такі як hip hop, house, waacking, break dance тощо. Особливість цього проекту в тому, що ми це робимо не в спортивних залах тільки для учасників, так як це відбувається зазвичай, ми робимо його в концертному форматі і обіцяємо глядачам шоу”, – наголошує танцівник.

14959125_873785296091006_833407946_o

Цього року для участі в чемпіонаті учасники з’їдуться з усіх міст України: починаючи від Львову, і закінчуючи Харковом. Також свою участь підтвердили учасники з Німеччини та Естонії.

Особливістю цьогорічного проекту стане те, що триватиме два дні.

“Того року ми проводили все в один день, але це майже нереально. Дуже багато учасників. Нам, звичайно, було приємно, що, незважаючи на те, що фінал закінчився після 23.00, жодна людина з залу не пішла. Всі дивились і вболівали до останнього. Але ми розуміємо, наскільки це важко, тому в цьому році вирішили так: 5 листопада – відбірковий тур, тобто ми відбираємо в кожній з 14 категорій по 16 осіб, а 6 листопада – робимо фінал”, — розповідає Максим.

Організатори говорять, що родзинкою змагань є те, що всі глядачі є частиною шоу і своєю підтримкою та емоціями вони також можуть впливати на суддів.

“У нас у цьому році шикарні судді. До нас приїдуть чемпіони світу з Франції. Це дуже титуловані люди. Хочеться, щоб наших танцівників оцінювали ті судді, які дійсно мають вагоме ім’я у світовій танцювальній індустрії”, — говорить Максим Оробець.

Головний натхненник проекту ділиться, що є  багато можливостей провести такий захід в Києві, проте чемпіонат відбувався і відбуватиметься тільки в Черкасах.

” Мені багато хто пише і запитує, чому саме тут. Моя логіка проста, хочеться, щоб і в нашому місті вирувало життя. В Києві багато чого проводиться, а в Черкасах – ні”, — додає він.

Тож організатори запрошують черкащан відвідати танцювальне шоу та підтримати учасників.

“Я особливо запрошую всіх саме 6 числа о 18.00 на грандіозний фінал. Там будуть відібрані кращі учасники. Приходьте, дивіться, вболівайте”.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *