Черкаси знову матимуть жіночу баскетбольну команду

До Черкас повернеться жіночий баскетбол. МГО “Країна Баскетболія” з нового сезону розпочинає набір дівчат 2006-го року народження.

Про це повідомляє “Вікка”.

Вже з листопаду команда дівчат розпочне виступи у чемпіонаті України серед команд 2006 року народження. Команда матиме назву”Венето-Черкаси”.

Тренує молодий колектив спеціаліст Олена Фатнєва. Перші тренування дівчачої команди уже розпочалися у стінах Черкаського Політехнічного технікуму, але набір у команду продовжується. Спробувати свої сили у баскетболі можуть усі охочі дівчата 2006-2007 р.н. Під час тренувань відбудеться відбір до команди.

“Ми хотіли б запросити на перегляд дівчат, які бажають займатися баскетболом. Це прекрасний вид спорту і впевнена, що він зацікавить і батьків і дітей. Зрозуміло, що вагомих завдань у свій перший сезон ми ставити не будемо. Головне це навчити дівчат грати у баскетбол, розуміти цю гру. Можливо через кілька сезонів потрібно буде ставити і турнірні завдання”, – розповіла тренер Олена Фатнєва.

Відзначимо, що жіночий баскетбол на базі “Черкаських Мавп” свого часу активно розвивався. Більше того, команда “Марель-Черкаси” виступала у чемпіонаті України. Востаннє в українській першості  цей колектив був представлений у сезоні 2008-2009. Цього разу у клубі роблять ставку на юнацький баскетбол та народження нових імен.

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *