«Черкасиводоканал» придбав нове обладнання

Завдяки виділеним із міського бюджету коштам КП «Черкасиводоканал» придбало проливну установку, яка використовується при повірці лічильників діаметром 15 мм. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Інформує “Прочерк”.

Нагадаємо, що з 1 лютого 2016 року для КП «Черкасиводоканал» стало обов’язком проводити повірку лічильників для споживачів, які користуються тарифом з використанням внутрішньобудинкових систем.

На жаль, та проливна установка, що була на підприємстві, не могла забезпечити в повному обсязі вчасну повірку лічильників, що визивало справедливі нарікання споживачів.

При затвердженні тарифів Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг не включила в інвестиційну програму КП «Черкасиводоканал» кошти на придбання вищезазначеної установки. Тому підприємство не могло придбати обладнання власними силами.

Крім того, депутатським корпусом виділено кошти підприємству на придбання дизельної, надзвичайно економної мотопомпи в комплекті з трубами для відкачки каналізаційних стоків та зливових вод.

В свою чергу, як зазначає прес-служба, КП «Черкасиводоканал» не стоїть осторонь проблем міста. При значних опадах та надзвичайних ситуаціях, підприємство допомагає боротися з підтопленнями перекачуючи зливові води.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *