«Черкасиводоканал» серед лідерів найкращих надавачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

За результатами всеукраїнського дослідження, яке було проведено на замовлення Мінрегіону, КП “Черкасиводоканал” серед лідерів найкращих надавачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, інформує Черкасиводоканал.

Такі висновки були зроблені після масштабного опитування респондентів в Черкасах на такі теми: якість послуг холодного водопостачання, гострота проблем водопостачання, динаміка змін умов надання послуг, рівень задоволеності централізованим водопостачанням та водовідведенням, задоволеність рівнем оперативності усунення аварійних ситуацій та інше.

Це дослідження відображає розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг. Його результати свідчать про те, що кропітка праця КП “Черкасиводоканал” не залишилася непоміченою.

Така оцінка споживачів є приємним стимулом для подальшої роботи. Колектив підприємства і надалі робитиме все для того, щоб збільшити відсоток оцінок “відмінно” та зменшити кількість незадоволених якістю послуг.

Фото ua.igotoworld.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *