Червонослобідська та Сагунівська ОТГ отримають карти розвитку громади

У рамках проекту «Задай курс владі», всеукраїнська ініціатива «Активна громада» підготувала карти розвитку цих двох громад Черкащини. Цей набір проблем та можливостей розвитку громади має стати орієнтиром для кандидатів у депутати обох ОТГ –  вирішення яких саме питань передовсім хочуть бачити люди обох громад. 

– Було зібрано основні проблеми, які варто вирішити в ОТГ. Мешканці обох громад заповнювали анкети, висловлювали своє бачення вирішення питань майна громади, її бюджету, розвитку економіки, медицини, комунальної сфери, стратегічного розвитку громади загалом, – розповідає регіональний координатор «Активної громади» Ольга Галушко. – Ми хочемо, аби кожен кандидат у депутати місцевих рад розумів, які питання турбують його виборців – і включив ці проблеми до своєї програми та міг вирішити його, ставши депутатом. Наразі ми зібрали всю інформацію і завершуємо роботу над картами розвитку громад. А для мешканців обох ОТГ ми плануємо також проведення заходів із політичної просвіти та проектного менеджменту.

– Як люди, зацікавлені у розвитку нашої громади, ми хочемо, щоб кандидати усвідомлювали, які проблеми вони повинні вирішити у першу чергу, та розуміли, яких саме дій чекають від них люди, – зазначила начальник відділу економічного розвитку та інвестування Червонослобідської сільської ради Тетяна Гартингер. – Ми хочемо забезпечити максимально ефективну і продуктивну роботу ради нового скликання на благо нашої громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *