Члени черкаського виконкому знову не проголосували за підвищення тарифу у маршрутках

Сьогодні на засіданні виконкому Черкаської міськради повторно розглядали питання про встановлення тарифу на пасажирські перевезення у розмірі 4 грн. Але й цього разу не вистачило одного голосу, щоб збільшити вартість проїзду в маршрутках, інформує «Вичерпно».

15801050_1034901229971521_782201643_n

Члени виконкому, які проголосували проти, пояснили своє рішення тим, що спочатку нехай перевізники приведуть у норму свої перевезення і почнуть дотримуватися правил пасажирських перевезень.

Перевізники ж говорять, що це не їхня забаганка, а необхідність, оскільки у них просто немає можливості купляти паливо по тій ціні, яка зараз є, і в той же час виплачувати заробітну плату людям.

“Ми нікого не лякаємо. Коли приймався останній раз тариф, паливо було по 11-12 гривень, то зараз коштує 20-21 гривню. У нас просто немає вже виходу, – говорить представник ТОВ «ЧАТП 17127» Олена Куниця. – Ми будемо звертатися до міського голови, щоб нам компенсували різницю в тарифах. Або нам компенсують ці пільгові перевезення, або ми фактично припиняємо роботу”.

“Хочете, щоб проїзд був одна чи дві гривні? Будь ласка, але тоді, згідно з Законом «Про транспорт» нехай нам компенсують збитки”, – сказав керівник ПАТ «Черкасиавтотранс» Володимир Соломенний.

А перевізник Петро Копієвський попросив членів виконкому ще раз переглянути своє рішення і все-таки проголосувати «за». З такою ж позицією виступив і власник 31 маршруту ДП «ЧАРЗ Авто» Валентин Прохоренко.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *