ЧНУ взяв участь у ХХІ міжнародній виставці «БЕЗПЕКА 2016»

Студенти та викладачі кафедри менеджменту та економічної безпеки ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у ХХІ міжнародній виставці індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2016»

Про це інформує прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Учасники виставки ознайомилися з роботою приватних і державних структур щодо забезпечення інформаційної, кадрової, силової, пожежної безпеки та охорони праці. Серед учасників виставки — лідери галузі: Elko Ukraine, Huawei, Intervision-Ukraine, IQ Trading, «Банкомзв’язок», «Безпека», «ВЕНБЕСТ», «Домофонні системи», «Інфотех», «Опта», «Охорона і безпека», «Пожтехніка Україна», ТБ «СЕК», «Сенк», ТБ «Системи безпеки», «СТА Електроніка», «Тірас-12», «Фіттіх» та інші.

Майже 30% учасників «БЕЗПЕКИ 2016» — українські виробники, які гідно конкурують із відомими брендами на виставці вітчизняне пультове та об’єктове обладнання, прилади пожежної безпеки, установки газового та порошкового пожежогасіння, технічні засоби пожежно-охоронної сигналізації, побутові радіоелектронні пристрої ВЧ- і СВЧ-діапазону, радіостанції, відеодомофони, панелі виклику, плати, кабельне кріплення, систем охоронної сигналізації та контролю доступу, GSM-сигналізації, безперебійні блоки живлення, пульти охорони, зварювальне обладнання, сервери, сховища даних, робочі станції та багато іншого. Серед українських виробників на «БЕЗПЕЦІ 2016» — ITV, «Абсел», «Аргус-Інформ», «Банкомзв’язок», Завод «ВЕДА», «Домофонні системи», «СКБ ЕЛЕКТРОНМАШ», «Інстайл», «Сінпро» та інші.

Студенти отримали можливість поспілкуватися з представниками підприємств на ринку безпеки, фахівцями монтажних організацій, а також фахівцями з експлуатації обладнання для забезпечення безпеки та протипожежного захисту. Дізналися про новинки у сфері інформаційної безпеки відомих компаній (Searchinform, Mirobase smart control, Security Project Zone), а також взяли участь у майстер-класах з питань безпеки.

Фото https://cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *