проекти для розвитку Черкащини

Чотири загальнообласних проекти затвердив Кабмін для розвитку Черкащини

З початку року Кабмін затвердив низку проектів Державного фонду регіонального розвитку, які реалізовуватитмуться на Черкащині. Серед них є чотири загальнообласних проекти. Про це кореспондентуУНН-Центр розповів директор департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік.

“Станом на 13.07.2016 року Кабінетом Міністрів України затверджений ряд проектів ДФФР, які спрямовані на розвиток Черкаської області. До четвірки загальнообласних проектів увійшли: закупівля флюорографів для медичних установ області, придбання реанімаційного обладнання для обласного перинатального центру, закупівля сценічного обладнання для Черкаської обласної філармонії та аварійно-відбудовні роботи у Черкаському музично-драматичному театрі. У місті Черкаси фінансування по проекту спрямують на реконструкцію запасного футбольного поля”, – розповів Р. Карманнік.

До того ж, карта затверджених проектів по Черкаській області розміщена на особистій сторінці Р. Карманніка у Фейсбук. Окрім чотирьох загальнообласних проектів та одного у місті Черкаси, фінансуватимуть відповідні об’єкти й у районах: у Христинівському (1), Лисянському (2), Канівському (2), Катеринопільському (2), Кам’янському (1), Чигиринському (2), Черкаському (2), Золотоніському (3).

проекти для розвитку Черкащини

Джерело: region.unn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *