Чи їздитимуть черкасці у маршрутках комфортніше?

Сьогодні члени комісії, яка перевіряє якість надання послуг перевізниками, у Черкаській міській раді вирішували, як покращити якість перевезення черкасців у громадському міському транспорті.

Про це повідомляє “Вичерпно”.

Секретар міської ради та голова комісії Олександр Радуцький наголосив на тому, що найчастіше жителі міста скаржаться на маршрути №5, 13 (ТОВ «ЧАТП 17127″), №9, 30 (ТОВ «Авто ТЮЛ») і №20, 33, 25 (ДП «Чарз-Авто»).

Raduckij

Ігор Кіта запропонував внести такі зміни у неточностях моментів перевезення:

– у всіх маршрутках має бути вивішена інформація про перевізника, адже не у всіх міських автобусах вона є;

– щоб оголошення зупинок відбувалося виключно державною мовою та щоб кондуктори оголошували нові перейменовані під час декомунізації назви;

– на всіх зупинках, які не є за вимогою, водій повинен обов’язково зупинятися, а не питати є чи немає на вихід, адже за словами Ігоря Кіти, «є старенькі люди, які не дочують, молодь користується навушниками тощо. Потім виникають конфлікти»;

– потрібно встановити графіки руху міських автобусів на кожній зупинці.

«Відсутність графіку руху на зупинках – це основне питання. Але це питання не до перевізників, а до комунального підприємства ЧЕЛУАШ. Була у мене розмова на цю тему з новим директором. Він пообіцяв виконати це прохання по розміщенню руху у найгіршому випадку до кінця березня», — сказав Ігор Кіта.

komisiya-transport

Інший член комісії Олексій Мельник окрім встановлення графіку руху на зупинках запропонував водіям маршруток їх строго дотримуватися, а також збільшити кількість маршруток у вихідні дні.

Ярослав Нищик сказав, що маршрутки на зупинках «Будинок торгівлі» чи «вул. Гоголя» стоять по 4-6 хвилин та не дотримуються таким чином графіку руху, адже на зупинці повинні перебувати до 1 хвилини.

Окрім того, члени комісії запропонували встановити номери для зв’язку у салоні автобусів та зовні для бачення водіями у разі виявлення пасажирами хамського поводження кондукторів чи водіїв, які не дотримуються правил дорожнього руху.

P1140944

Члени комісії прийняли до уваги всі пропозиції та прохання, які прозвучали на засіданні,  та проголосували за те, щоб передати міському голові Черкас Анатолію Бондаренку та департаменту ЖКГ Черкаської міської ради звернення від комісії.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *