Чигиринська РДА внесла зміни до бюджету

26 серпня 2016 року голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець провела чергову дев’яту сесію районної ради. У роботі сесії прийняли участь депутат обласної ради Павло Захарцев, керівник Смілянської місцевої прокуратури Олександр Курбет, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій та сільські голови району.

Про це повідомляє  “Нова Доба” .

У ході засідання депутати заслухали інформацію керівника Смілянської місцевої прокуратури про стан боротьби зі злочинністю та додержання законності на території Чигиринського району за шість місяців 2016 року та прийняли її до відома. Прозвітував перед депутатами і головний лікар Чигиринської центральної районної лікарні Ігор Огиренко щодо використання майна спільної власності територіальних громад Чигиринського району у 2015 році.

Також на пленарному засіданні були внесені зміни до районного бюджету на 2016 рік, доповнення до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та зміни і доповнення до програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Чигиринському районі на 2016-2017 роки.

Окрім того, депутати прийняли рішення щодо надання матеріальної допомоги на лікування тяжкохворим дітям. Зокрема підготували та ухвалили звернення до Міністерства охорони здоров’я України з приводу лікування тяжко хворої дитини, яка проживає на території Чигиринського району за рахунок коштів Державного бюджету. У свою чергу були опрацьовані та прийняті і ряд питань управління майном районної комунальної власності.

Фото novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *