Чигиринські школярі отримали LEGO-подарунки

Реформування сучасної освіти потребує нових особливих підходів до навчально-виховного процесу. З-поміж багатьох нових впроваджуваних освітніх форм, що дозволяють активізувати навчально-виховний процес, варто виокремити конструювання та програмування, як важливі пріоритетні напрямки розвитку сьогодення.

Інформує Черкаська ОДА.

Крокуючи в ногу з часом, учням Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Богдана Хмельницького презентували сучасні набори «LEGO». Подарунки для школярів придбали за сприяння районної державної адміністрації та районної ради на умовах співфінансування з обласним бюджетом.

– Тепер діти матимуть можливість втілювати в життя свої задуми та бачити кінцевий результат своєї діяльності. Вони матимуть можливість активніше розкривати свій творчий потенціал та здібності, – зазначив заступник голови райдержадміністрації Микола Турик.

Заступник голови районної ради Валерій Невгоденко привітав присутніх та подякував за активну участь у реалізації завдань освітньої галузі.

– Ми переконані, що залучення сучасних методів навчання, одним з яких є використання наборів ЛЕГО, забезпечить процес рівного доступу до сучасної освіти, зважаючи, що подібні технології поширені у навчальному процесі всіх розвинених країн світу, – зазначив керівник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *