Чигиринців зарошують на Свято Миколая

Фестиваль Святого Миколая відбудеться цьогоріч 17-18 грудня у козацькій столиці – Чигирин і стане справжньою територією див для дітей та дорослих. Гостей дійства чекає казкова Резиденція Святого Миколая, подарунки, атракції, майстер-класи, сюрпризи і зустріч із головним добродійником-чудотворцем.

Про це повідомляє Черкаська ОДА.

По-справжньому святкову атмосферу Фестивалю створюватимуть автентичні українські колядки та щедрівки, що лунатимуть з головної сцени у межах Всеукраїнського конкурсу колядок та щедрівок 17 грудня.

Зголоситися до участі мають змогу як аматори, так і професіонали, оскільки конкурс матиме два потужні блоки. У категорії «Аматори» передбачено чотири вікові категорії учасників: 6-11 років; 12-16 років; 17-25 років; 26 і більше. У кожній – грошовий приз складатиме 4 тисячі гривень.

Натомість у категорії «Професіонали» перший приз складе 20 тисяч гривень. Лауреати конкурсу другого та третього ступеня отримають 10 та 5 тисяч гривень відповідно.

Усіх потенційних учасників організатори просять ознайомитись із ПОЛОЖЕННЯМ конкурсу, заповнити АНКЕТУ та надіслати необхідний пакет документів на пошту gromad.ruh@gmail.com. Деталі за тел.: 35-04-14, 50-05-26, (063) 979-97-26.

Фото http://www.uamodna.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *