Де на Черкащині можна цікаво відпочити

Чому б на вихідні не чкурнути з міста і весело відпочити, об’єднавши забави й екскурсії? Сайт in.ck.ua підготував список атракцій у Черкаській області, в яких цікаво буде всій родині.

Легенди “Сторожової застави”
В оздоровчо-туристичному комплексі “Сторожова застава” вам розкажуть про традиційну козацьку зброю та проведуть майстер-клас із практичного володіння нею. Тут можна випробувати на собі систему оздоровлення козаків-характерників: ходіння по розпеченому вугіллю, склу, обливання холодною водою, проведення точкової терапії, лежачи на гвіздках.

У “Сторожовій заставі” запропонують відвідати козацьку лазню із запашними травами Холодного Яру, навчитися варити козацький куліш, а також виготовити оберіг із місцевих трав. Вам розкажуть про місцеві легенди, запропонують відвідати Свято-Онуфріївський чоловічий монастир з його потаємними печерами, Танькине джерело в низинах Холодного Яру, Лису (Вітрякову) гору урочища Вітряна гора, де колись височіли велетні-вітряки, річку Тясмин і кар’єр з цілющою глиною.

Час роботи: вечір п’ятниці, субота та неділя.
Ціни: для дітей – безкоштовно, для дорослих – система добровільних внесків.
Де: село Чубівка, Черкаський район, віддаленість від Черкас – 27 кілометрів.
Телефон: (067) 932-94-44.

Зерноленд
У “Зерноленді” можна не просто спекти хліб, а пройти всі процеси його створення, які були в минулому: жати і в’язати снопи, молотити і молоти зерно, замішувати тісто та пекти хліб. Тут зібрали дивовижну етнографічну експозицію стародавніх інструментів і предметів вжитку, які можна спробувати в роботі.

blank

Майстер-класи з ткацтва традиційними кроснами, прядіння, виготовлення паперу, плетіння з соломи, створення ляльки-мотанки, столярування, ковальства, гончарства, каламарства, стрільби з лука та арбалета, метання списа. Для дітей пропонують безліч розвивальних традиційних ігор. “Зерноленд” розташований поблизу унікального природного бар’єра і має розмаїття рослинності, котру можна вивчати та збирати для гербарію.

Де: село Івківці, Чигиринський район,  віддаленість від Черкас – 50 кілометрів.
Час роботи: на замовлення.
Ціни: 120 гривень за квиток для груп, для сімей – безкоштовно або добровільні внески.
Телефон: (067) 476-25-26.

На воді, з водою і з води
Перемагати чари у Загубленому лісі, знайти живу воду, познайомитися з доброю знахаркою і виготовити амулет, скуштувати напоїв і страв від чаклунки, які дадуть силу велетнів – багато цікавих випробувань чекає на вас у Жашківському районі. Тут пропонують квести, ребуси та лабіринти, цікаві досліди з водою. Також можна покататися на конях, навчитися стрільби з лука, веслувати та тримати рівновагу. А насамкінець посмакувати смачною юшкою та іншими стравами.

blank

Де:  село Сорокотяга, Жашківський район, віддаленість від Черкас – 190 кілометрів.
Час роботи: з понеділка по неділю, з 9 до 16 години.
Ціни: залежить від кількості осіб, для групи від 10 осіб один квиток коштує 120 гривень.
Телефон: (097) 897-55-88.

Картопляні розваги
Ця атракція орієнтована здебільшого на дітей. Для них підготували квести, рухливі ігри, але найцікавіше – в Академії картопляних наук. Там не просто розказують історію картоплі, а проводять цікаві досліди, виробляють світло з картоплі, вчаться, як виявити крохмаль у неякісних продуктах. А ще – де ж як не тут приготувати найсмачніші в житті чіпси. На згадку відвідувачі отримають власноруч виготовлений магніт на холодильник.

blank

Де: село Головківка, Чигиринський район, віддаленість від Черкас – 50 кілометрів.
Ціни: залежить від кількості осіб, для груп від 15 осіб вартість одного квитка – 150 гривень.
Час роботи: на замовлення, програма атракції розрахована на час з 9 до 15 години.
Телефон: (098) 272-40-05.

Веселкове щастя
Командний дух і смуга перешкод, арт-терапія і техніка канзаші, кольоротерапія, мнемонічні фрази –  розваги у Леськах розраховані на те, щоб кожен знайшов, як себе проявити. Змагаючись, учасники команд шукають секрети щастя. Персонажі гри –  Лесь та його дружина Леся. Знає Лесь ще й секрети найсмачнішого кулешу і охоче почастує ним.

blank

Де: село Леськи, Черкаський район, віддаленість від Черкас – 20 кілометрів.
Час: на замовлення
Ціни: залежить від кількості осіб, 70-100 гривень за квиток.
Телефон: (067) 765-22-81.

Солодка грушка
Тут знають про груші все, вірять у цілющі властивості та готують із неї найрізноманітніші смаколики. До виготовлення солодощів можуть приєднатися й гості. Дитячі команди жовтих і зелених груш проходять цікаві змагання та екскурсію. Вам покажуть церкву та розкажуть цікаві історичні факти про місцеву історію. Є нагода зняти стрес на майстер-класах із миловаріння, виготовлення магніту і роботи з тістом.

blank

Де: село Грушківка, Кам’янський район, віддаленість від Черкас – 70 кілометрів.
Час роботи: на замовлення.
Ціни: залежно від кількості осіб, для групи з 10 осіб вартість одного квитка – 215 гривень, для груп з 15-20 осіб – 165 гривень. Діє знижка 10% для двох дітей з однієї родини, для дітей учасників АТО.
Телефон: (068) 005-02-00.

Мамонтландія
Мамонти – тут. На вас чекає екскурсія у всесвітньо відому пам‘ятку археології – Межиріцької стоянки первісних мисливців на мамонтів. Забути про мобільний телефон легко з боді-артом від первісних мисливців, майстер-класами “Чарівна глина”, “Умілий пекар”, “Межиріцький сувенір”, випіканням печива та цікавими іграми.

blank

Де: село Межиріч, Канівський район, віддаленість від Черкас – 55 кілометрів.
Час роботи: на замовлення.
Ціни: залежно від кількості осіб, для групи дітей вартість одного квитка 125-250 гривень, діють знижки для окремих категорій населення.
Телефон: (067) 174-35-24.

На гостини до старого млина
На Уманщині є унікальний водяний млин, електрика тут потрібна хіба що для освітлення. Вам покажуть усю технологію виготовлення борошна, а опісля пригостять смачними коржами з чаєм. Окрім цього, тут є цікава музейна експозиція реманенту та предметів ужитку. Для дітей підготували веселі ігри, наприклад, з мильними кульками. Поряд річка, а тому на території атракції можна й порибалити.

blank

Де: село Коржова, Уманський район, віддаленість від Черкас – 210 кілометрів.
Час роботи: на замовлення.
Ціни: вартість квитка 30 гривень.
Телефон: (067) 499-16-88.

Перш ніж вирушити в подорож, зв’язуйтеся з організаторами й уточнюйте свою програму та ціни. Час планувати незабутні вихідні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *