Де на Черкащині найдешевше здобути вищу освіту?

Яку вартість здобуття вищої освіти пропонують абітурієнтам-2017 черкаські виші?

Для майбутніх професіоналів економічних спеціальностей (таких як маркетинг,  банківська  або готельно-ресторанна справа) існують три варіанти отримати найдешевшу освіту. Передовсім, це   Уманський національний університет садівництва: здобути ступінь бакалавра тут можна лише за 6900 грн. на рік. Другу позицію займає Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини, де навчання за тими ж спеціальностями  коштує  7290 грн. на рік. Третє місце займає Черкаський державний бізнес-коледж, де навчання на економічному напряму обійдеться студенту у 9880 грн. на рік.

Майбутнім лідерам ІТ-сфери так само можна розглянути можливість здобути освіту в Уманському  державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини, за  – 7290 грн. на рік. На черкаському факультеті Київського національного університету технологій та дизайну навчатись на ІТ-шника коштує трохи дорожче – 8200 грн. на рік. Замикає трійку так само Черкаський державний бізнес-коледж, де кваліфікацію бакалавра зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» можна здобути за 8540 грн. на рік.

Творчим натурам, що мріють стати, наприклад, дизайнером, так само можна розглянути можливість навчання в Уманському державному педагогічному  університеті ім. Павла Тичини з ціною 7290 грн. на рік. Черкаський державний бізнес-коледж пропонує таку можливість за 8800 грн. на рік. У Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького навчання на ступінь  бакалавра з образотворчого мистецтва обійдеться у суму до 10000 грн. на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *