Де на Черкащині підживитися енергією та силою місця? (ДОБІРКА)

Черкащина –  центр України, і подібно серцю заряджає енергією того, хто її відвідає. “Місця сили” – це особливі райони, в яких фіксується сильна енергетика.Там людина відчуває себе по-іншому, змінюється її фізичний та духовний стан, пише in.ck.ua.

Три криниці, с. Суботів, Чигиринський район

"Місця сили" на Черкащині

Неподалік центру села стоять три криниці, які сотні років вважають чудодійними. Сам гетьман Хмельницький, згідно з повір’ям, віддав наказ трьом козакам викопати криниці на місці цілющого джерела. Його водами місцевий старець зцілював поранених козацького лазарету.

Дуб Максима Залізняка, Холодний Яр

"Місця сили" на Черкащині

 Дуб Максима Залізняка відомий як тисячолітній сторож Холодого Яру. Це дерево найбільше в Україні, і одне з найбільших в Європі. Йому вже понад 1100 років. Кажуть, під його шатром побували Богдан Хмельницький, Северин Наливайко, Максим Залізняк, Тарас Шевченко. Дуб висотою понад 30 метрів можуть обійняти хіба що сім чоловік. За повір’ям, він має чарівну силу. Легенда говорить, той хто відпочине під його пишною кроною, здобуде сили досягти бажаного.

Дерево кохання, дорога до села Мошни

"Місця сили" на Черкащині

 Дорогою до Мошногір’я можна побачити дивовижне дерево – вільху, що зрослась із дубом. Багато людей вірить, що цей симбіоз – символ вірності. Закохані впевнені, пов’язана на дереві стрічка – символ вічної любові.

Трахтемирів, Канівський район

"Місця сили" на Черкащині

Трахтемирів – перша козацька столиця. З давніх-давен на території села засновувалися культові святилища. Налічувалось їх більше 30. За легендами, у невеликому монастирі доживали свій вік козаки-характерники. Сучасні дослідники вважають, що це місце – енергетична приманка. Хто хоче відновити внутрішні сили, впевненість у собі, той обов’язково має тут побувати.

Свято-Онуфріївське джерело, с. Мельники, Чигиринський район

"Місця сили" на Черкащині

Неподалік від Свято-Онуфріївського монастиря є цілюще джерело. За часів Богдана Хмельницького джерельна вода зцілювала козаків від багатьох хвороб. У її складі міститься срібло і радон в оптимальних для людини концентраціях.

Фото in.ck.ua

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *