Де проведуть відпустку черкащани у 2017 році?

За даними туристичних операторів та отельєрів, з перших днів весни українці почали готуватися до травневих свят та літнього сезону. Причин цьому декілька – дешевше раннє бронювання і більший вибір турів та готелів.

Повідомляє “Вичерпно”.

Сьогодні бронюють відпочинок на літо  у 2 рази більше  туристів, ніж минулого року. При чому, варто зазначити, що зріс відсоток закордонного туризму. Українці та жителі Черкас обирають дешеві тури в Туреччину та Єгипет по системі раннього бронювання та навпаки за лічені дні до вильоту. Вартість таких турів стартує з 450$ за двох. Не варто забувати, що з червня відвідувати Туреччину можна по внутрішньому ID-паспорту, однак віза в Єгипет зросте з 25$ до 60$.

У внутрішньому туризмі черкащани надають перевагу Закарпаттю та Азовському морю. Недорогі бази відпочинку на Азовському морі приваблюють відпочиваючих своїми цінами, що стартують від 150 грн за номер для двох. Курорти обирають менш популярні (на морі – Арабатська стрілка, Геніченськ; в Карпатах – Ворохта, Поляна, Славське), де лояльніші ціни на проживання, харчування та розваги.

Чорне море не втрачає своєї актуальності, однак більшість опитаних стверджує, що ціни перевищують рівень сервісу. Також, відмічають перезаповненість курортів людьми.

Експерти платформи акцій та розпродажів Скидочник стверджують, що відпочивати українці стали менше, про що свідчить кількість  днів відпочинку, яка складає від 4 до 7 днів. Ще декілька років назад середня тривалість відпочинку скаладала 10-12 днів.

Наразі, українці активно купують екскурсії та тури вихідного дня по Україні  — в Умань, долину нарцисів, Львів, Ужгород та Кам`янець-Подільський. Після зимового затишшя спостерігається значна активність

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *