Де у Черкасах виплеснути негативні емоції та позбутися стресової напруги? (ДОБІРКА)

Стрес переслідує нас всюди – на роботі, в особистому житті, навіть поїздка у громадському транспорті інколи може бути дуже стресовою. Повністю виключити його зі свого життя ми не можемо, єдиний варіант – навчитися контролювати свою реакцію і швидко позбавлятися негативних емоцій. Стрес мобілізує всі сили організму для боротьби з різними життєвими труднощами. Але тривале перебування у такому стані негативно впливає на фізичний і емоційний стан. Саме тому щаслива людина – та, яка вміло управляє стресом. 

Журналісти in.ck.ua підготували добірку спеціальний місць у Черкасах, де можуть містяни зігнати свій стрес.

Кет-кафе

Антистрес-місця в Черкасах

Це унікальне місце об’єднує в собі декілька “функцій”: клуб, кав’ярня, бібліотека і, звичайно, цілий зал котів. А спілкування з чотирилапими друзями, як відомо, заспокоює, знижує артеріальний тиск і знімає стрес. У цьому кафе представники сімейства котячих ведуть розкішний спосіб життя: у кожного мешканця є свої будиночки, іграшки та килимки для відпочинку. Відвідувачі можуть відпочити в затишній атмосфері за чашкою чаю або кави та зняти стрес в компанії пухнастих друзів.

Тир

Антистрес-місця в Черкасах

Стрільба – прекрасний спосіб сконцентруватися на поточному завданні, забувши про все навколо. Такий відпочинок миттєво знімає напругу. Щоб розслабитися у тирі, треба взяти під контроль свої емоції й перенести всі проблеми у ціль, яку треба вразити.

Басейн

Антистрес-місця в Черкасах

Вода завжди дарує масу позитивних емоцій. Басейн вважають одним із найкращих способів, щоб подолати безсоння і стрес. Після “купання” тіло відчуває приємну втому, підвищується загальний тонус і емоційний фон. Окрім того, у басейні організм отримує комплексні навантаження, які добре тренують тіло.

Караоке

Антистрес-місця в Черкасах

Спів чудово розслаблює і знімає напругу. Лише декілька пісень, виконаних від душі в компанії близьких друзів – і  ви помітите, що від стресу не залишилося й сліду. Головне – обирайте “правильні” антистресові композиції.

Кінний клуб

Антистрес-місця в Черкасах

Верхова їзда приносить неабияку користь психічному здоров’ю – покращує настрій, дарує  радість, знімає стрес і нервову напругу. Окрім того, під час катання активно працюють всі групи м’язів, посилюється кровообіг в мозку й інших системах організму. А це своєю чергою сприяє боротьбі з багатьма фізичними недугами.

Активний відпочинок

Антистрес-місця в Черкасах

Теніс, риболовля, туризм, боулінг – найкращий “чоловічий” спосіб зняти стрес. Адже справжні чоловіки не плачуть, тому їм важко показувати свої емоції. Фізичні вправи сприяють виробленню гормону щастя, який створить потрібний емоційний фон. Крім того, активна м’язова робота підвищує рівень кисню в крові, що сприяє його надходженню в мозок.

Квест-рум

Антистрес-місця в Черкасах

Мета квестр-руму – вийти із зачиненої кімнати, вирішивши за визначений проміжок часу низку задач. Не важливо, який в тебе зріст чи фізична форма, зіграти може кожен. Головне – логічне мислення. Адреналін і “занурення” у гру відженуть смутні думки надовго.

Масаж

Антистрес-місця в Черкасах

Один із найбільш дієвих способів зняти стрес. Щоденні емоційні навантаження часто викликають напругу в м’язах, особливо в зоні шиї та спини. Масаж позбавляє хронічної втомленості, знервованості, позитивно впливає на психологічний фон. Вчені довели, що 45-хвилинний сеанс масажу знижує рівень кортизолу і вазопресину – гормону агресії.

Йога

Антистрес-місця в Черкасах

Тривожність, зацикленість на проблемах, скутість в тілі – все це пройде, щойно ви відвідаєте декілька сеансів йоги. Переносячи фокус уваги на тіло та дихання, йога випускає назовні фізичну напругу і нормалізує психологічний стан. Східні практики стають все більш популярними насамперед через свою ефективність. Медитація і дихальні вправи чудово допомагають впоратися з негативною енергією і покращити фізичне здоров’я. Щоб домогтися тривалого ефекту, йогу потрібно зробити частиною повсякденного життя.

Фото erudyt.net, in.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *