Де в Черкаса одружують за добу

У Черкасах Міністерством юстиції України запроваджено пілотний проект “Шлюб за добу”. Місцезнаходження організатора державної реєстрації шлюбу: вул.Смілянська, 78. Про це у повідомила начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Нона Корж на своїй сторінці у Facebook.

“Якщо Ви бажаєте зареєструвати свій шлюб, не чекаючи місячного терміну, за обраними Вами місцем та визначені Вами строки, звертайтеся (незалежно від місця проживання) до організатора державної реєстрації шлюбу у місті Черкаси – комунального підприємства “Центральний стадіон”, контактні телефони: (0472) 37-14-68, 45-21-93″, – пише Корж.

Вона також опублікувала перелік документів, необхідних для державної реєстрації шлюбу:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

2. У разі, якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо). Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Фото https://www.facebook.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *