Де в Черкасах можна безпечно купатися і засмагати?

Пляжний сезон у розпалі, триватиме він аж до 1 вересня. Саме час купатися та засмагати. Місць для цього у Черкасах, на перший погляд, багато. Проте не всі міські пляжі безпечні для відпочинку.

Офіційно в місті діє 5 пляжів: три комунальні й два приватні. Перш ніж відкривати сезон, кожен із них повинен отримати паспорт, який підтверджуватиме придатність території, її відповідність певним стандартам. Спеціальна комісія перевіряє наявність на території облаштованого туалету та результати дослідження води СЕС, інформує in.ck.ua.

Обов’язковими умовами для отримання паспорта є також наукова документація, результати обстеження дна водолазами, дані про радіофікацію території та наявність відповідно обладнаного рятувального посту. Рятувальні пости є на території пляжів “Соснівський”, “Пушкінський”, “Смілянський”.

Оснащення приватних локацій більш комфортне у порівнянні з міськими пляжами: є майданчики під тентовим накриттям, можливість взяти в оренду шезлонги, встановлені туалети та місця для перевдягання. Санітарний стан води біля всіх прибережних територій відповідає нормі.

Пушкінський пляж

Територія комунального пляжу охоплює берег між спусками Франка та Пушкіна. Оснащений за основними вимогами комісії: туалет, урни, рятувальники, дитячий майданчик, парасольки, лавки.

Смілянський пляж

Прибережна територія навпроти будинку по вул. Героїв Дніпра, 89. На пляжі діє рятувальний пост. Туалет, роздягальні та урна для сміття віддалені від місця відпочинку, знайти їх непросто.

Соснівський пляж

Пляж займає територію від спуску з вул. Пролетарської до залізничного насипу і включає в себе приватний розважальний комплекс “Бочка”. Комунальна частина пляжу обладнана роздягальнею і урнами. На приватному пляжі є шезлонги, душ, кафе і дитячий майданчик.

Митницький пляж

Приватна прибережна територія, яку черкасці називають “Живчик”. Оснащений роздягальнями, платним майданчиком із шезлонгами, на території пляжу є футбольне і волейбольне поле, діє кафе.

“Рів’єра”

Центральний міський пляж біля Долини троянд – сьогодні приватний пляжний комплекс, обладнаний всім необхідним для відпочинку: туалети, сміттєві баки, кафе, є майданчики для гри у пляжний волейбол і футбол.

Всі на пляж: де в Черкасах можна безпечно купатися і засмагати?

Фото http://in.ck.ua/ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *