Делегація Черкаської області взяла участь у заходах Першого форуму регіонів України та Республіки Білорусь

Делегація Черкаської області у кількості 19-ти осіб на чолі з директором департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації Романом Карманником та першим віце-президентом Черкаської ТПП Сергієм Корнієнком взяла участь у заходах Першого форуму регіонів України та Республіки Білорусь[25-26.10.2018 м.Гомель], повідомляє Черкаська ОДА.

Зокрема делегати побували на виставці регіонів Білорусі та України, взяли участь у засіданні Білорусько-Української Консультативної ради ділового співробітництва, пленарному засіданні Форуму за участі президентів двої країн та у роботі галузевих секцій в рамках програми форуму.

Візит здійснено за активної підтримки та сприяння Черкаської Агенції Регіонального Розвитку та Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА

Під час заходів відбулось урочисте підписання Угоди про співробітництво між Вітебським відділенням Білоруської торгово-промислової палати і Черкаською ТПП.

До складу делегації крім представників Черкаської ОДА та Черкаської ТПП увійшли представники ряду підприємств: ПП «Аргус-Сервіс», ТОВ «Гладківщинське ХПП», ТОВ «Смілянська Хлодня», ТОВ «Агро-Арена», ТОВ “Річ Сойл Агро”, ТОВ «Техпродсервіс», ТОВ «Кам’янський машинобудівний завод», ПрАТ “Фрау Марта”.

Захід об’єднав біля 100 українських підприємств із 17 регіонів України, делегації 15 регіональних ТПП та зарекомендував себе як ефективний майданчик для встановлення ділових контактів, обміну бізнес-пропозиціями між білоруськими й українськими підприємцями, презентації продукції власного виробництва.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *