Делегація учнів з Лисичанська відвідала визначні місця Черкас

У рамках візиту на Черкащину учасники делегації з Лисичанської загальноосвітньої школи № 24 ім. Богдана Хмельницького оглянули визначні місця обласного центру.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Перебуваючи в Черкасах, школярі поспілкувалися зі студентським самоврядуванням та ректором Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, де також ознайомилися з експозицією музею українського рушника. Також цього дня учні зі Сходу України здійснили прогулянку по Дніпру на катері, побували в міському зоопарку, взяли участь в екскурсії в обласному краєзнавчому музеї.

Сьогодні мандрівники подорожують Чигиринщиною, де вони зможуть проникнутися нескореним духом козацької звитяги та відваги борців за волю українського народу: діти піднімуться на Замковову гору, відвідають музей Богдана Хмельницького, побувають на малій батьківщині Богдана Хмельницького в Суботові.

19059278_424184011298828_5450477450105828412_nЗавтра дорогою до Канева учні побувають в Мошнівській Свято-Преображенській церкві та музеї Т.Г. Шевченка. У Каневі діти з Луганщини відвідають Свято-Успенський собор, ГЕС, вшанують пам’ять Великого Генія на території Шевченківського Національного Заповідника.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *