Делегація з українських міст знайомилася з роботою підприємства «Укравіт»

У рамках всеукраїнського навчального проекту «Маршрути успіху», який нині проходить у Черкасах, делегація з-понад десяти областей учора ознайомилася з роботою підприємства «Укравіт» (ТОВ «Фабрика агрохімікатів»). Його потужності розміщені на вулиці Сурікова, 9. Тут гості, яких супроводжував заступник міського голови Роман Буданцев,  дізнавалися історію створення компанії та торкнулися теми партнерських стосунків із місцевою владою.
Черкаська фабрика агрохімікатів заснована в 2005 році. Уже через рік розпочали виготовляти продукцію для хімічного захисту рослин. Доти ж працювали, як дистриб’юторська компанія.
Нині на цьому підприємстві працює 250 людей. Утім, під час сезонних робіт наймають додатково ще близько 100-150 осіб. За минулий рік виробили 6 тисяч тонн продукції. На сьогодні виготовляють близько 140 різних найменувань. Це і засоби захисту рослин, добрива, стимулятори росту, засоби для знищення побутових шкідників. Її, серед іншого, експортують у Молдову й Грузію. У планах власників компанії – вийти на ринок Узбекистану й Казахстану.
Власник групи компаній «Укравіт» Віталій Ільченко наголосив, що серед головних правил їх діяльності – працювати чесно й у законодавчому полі, сплачуючи всі податки.
– Наше підприємство перетворило Україну з імпортера продукції для захисту рослин на експортера, – зазначив він. – Ми займаємо 9 відсотків ринку.
За його словами, разом із черкаською владою компанія втілює низку соціальних проектів. Зокрема, серед найближчих планів – облаштування інфраструктури навколо підприємства.
Гостей вразила не лише динаміка розширення виробничих потужностей компанії (повсюди вирувало будівництво нових виробничих цехів), але й динаміка працевлаштування компанією черкащан – і те, як вона відшуковує талановиті кадри, навіть повертаючи їх з-за кордону працювати в Україну. 
Нагадаємо, у цій навчальній беруть участь посадові особи органів місцевого самоврядування із Вінниці, Дніпра, Житомира, Кропивницького (раніше – Кіровоград), Тернополя, Володимир-Волинського, Гребінки Полтавської області, Ромни Сумської області, Чугуєва та Первомайського Харківської області, Нової Каховки Херсонської області, з м. Ніжин Чернігівської області, а ще – зі Шполи, Ватутіного, Золотоноші та з Білозір’я.
Проведення такого заходу в Черкасах організувала Асоціація міст України, регіональне відділення якої очолює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *