День Перемоги відзначили у Золотоноші (ФОТО)

Без розважальної програми, але з максимальною турботою про ветеранів – Золотоноша урочисто відзначила 71 річницю закінчення Другої світової війни, інформує “Золотоноша“.

Цьогоріч у місті святкування супроводжувалось відсутністю традиційної концертної програми у парку Шевченка. В зоні відпочинку протягом дня лише лунала музика для відвідувачів. Головну ж увагу приділили мітингу пам’яті та вшануванню тих небагатьох живих учасників страшних подій.

Причини ж доволі логічні – поминальні дні у Золотоноші, котрі цього разу припали саме 9 травня. Відповідно й більшість містян, що були присутні на реквіємі, відзначати як зазвичай, змоги не мали. Ще одна причина моральна, адже проводити розважальні заходи під час поминального періоду – не зовсім коректно з людської точки зору.20160509_090824-870_650

Вранці у Меморіальному парку відбулась традиційна хода та мітинг-реквієм, в яких взяли участь містяни, ветерани Другої світової війни, афганці, екс-бійці АТО та нинішні кадрові військовослужбовці, частина з яких днями повернулася із ротації під Краматорськом. Усіх учасників страшних подій 1941-1945 років до місця призначення розвозили таксі, адже вік ветеранів поважний вже давно.

– На фронті та в тилу доклали свою титанічну працю тисячі золотонісців. Тоді, 70 років тому, усім здавалося, що війна назавжди залишила нашу землю. На жаль, сьогодні українці мають знову доводити, що вони сильніші. У боротьбі з тими, кого раніше називали братським народом, – звернувся до присутніх міський голова Віталій Войцехівський.20160509_090841-870_650

Після завершення голова ветеранської організації Раїса Мотрич запросила усіх ветеранів на солдатську кашу. Всього у місті залишилися в живих близько 30 безпосередніх учасників Другої світової. Більшість із них відвідувати подібні заходи фізичної змоги вже не має.

Фото Золотоноша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *