Депертамент освіти ЧМР разом із поліцією перевіряють, чим займаються школярі у вільний час

Депертамент освіти та гумантіарної політики ЧМР разом із поліцією вийшли на спільні рейди для того, щоб подивитися, як проводять свій вільний від школи час учні, пише Вичерпно.

Нагадаємо, подібні рейди вже проводилися Патрульною поліціє та ювенальною превенцією після тривожних сигналів від громадськості, що біля ТРЦ «Любава» збираються підлітки, які розпивають алкогольні напої, вживають ненормативну лексику, курять і навіт влаштовують бійки.

Боротися з такою поведінкою підлітків в першу чергу можна і потрібно профілактичними заходами, переконаний директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов.

«Зараз планується й узгоджується систематичність таких заходів не тільки біля ТРЦ «Любава», а й в інших місцях масового скупчення людей», — розповідає Сергій Воронов.

Біля ТРЦ «Любава» було виявлено кілька дітей у стані алкогольного сп’яніння, за курінням тютюну. Поліцією були складені адміністративні протоколи на їх батьків, адже підлітки неповнолітні.

– Ми стежимо і моніторимо, де перебувають учні. У більшості шкіл вже запрацювала система онлайн-шкіл, яка інформує батьків про те, що їхня дитина відсутня на уроці. І такими комплексними діями зможемо впливати на поведінку дітей, — запевняє головний освітянин міста.

Департамент освіти разом із поліцією розробляють Програму профілактики алкоголізму, тютюнопаління та наркоманії серед молоді. І планують створити низку заходів, якими можна вирішити подібні проблеми. А саме: створення спортивних гуртків, позашкільна освіта та ін.

«Ми будемо підходити до вирішення проблеми комлексно», — запевняє Сергій Воронов.

На розгляд сесії Черкаської міської ради Програма має бути винесена у березні-квітні.

Фото pinterest.at

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *