Депутатські комісії підтримали оптимізацію шкіл

Члени бюджетної та освітньої комісій міської ради обговорили питання оптимізації навчальних закладів міста.

Про це інформує  «Kanos».

Відзначимо, що 8 липня відбулося спільне засідання бюджетної та освітньої комісій, на якому їх члени вчергове розглянули питання оптимізації навчальних закладів міста.

Як відомо, найболючішим аспектом процесу оптимізації стало питання об’єднання двох випускних класів спеціалізованої школи № 6 та гімназії. Із огляду на ситуацію, що склалася, батьки випускників шукали допомоги в обласному управлінні освіти і, навіть, написали звернення до міністра освіти Лілії Гриневич.

Заслухавши інформацію очільниці міського відділу освіти Надії Голди, яка повідомила, що наразі оптимізувати якісь інші класи неможливо, адже всі вчителі вже попідписувалися щодо свого навантаження на майбутній рік, присутні члени комісій та запрошені довго дискутували стосовно об’єднання випускних класів.

Очільник бюджетної комісії Володимир Коржов запропонував створити робочу комісію, яка дослідить питання спеціалізованої школи №6, щоб у подальшому не траплялися подібні випадки та вдалося зберегти навчальний заклад.

У той же час, присутні відзначили, що якщо відміняти рішення виконкому стосовно оптимізації навчальних закладів, то буде ланцюгова реакція по місту і обурюватися почнуть й інші батьки та вчителі.

Відтак, у підсумку, члени обох депутатських комісій (окрім Алли Волкович та Галини Каретнікової) проголосували за те, щоб на черговій сесії лише заслухати інформацію очільниці відділу освіти Надії Голди про оптимізацію навчальних закладів міста і не відміняти відповідне рішення виконкому.

Фото kaniv.at.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *