Депутати ліквідують муніципальне інформаційне агентство

Черкаська міська рада проголосувала за ліквідацію комунального підприємства Муніципальне інформаційне агентство “Черкаси”, повідомляє Інфоміст.

Як відомо, МІА “Черкаси” випускає муніципальну газету “Місто”, а також журнал “Живи в Черкасах”. За таке рішення проголосували 28 депутатів.

Окрім того, депутати затвердили фінансовий план підприємства на чотири місяці, який дозволить оплатити заробітну плату та плату за енергоносії.

– Коли ліквідується підприємство, ми маємо затвердити фінансовий план, щоб не було ситуації, що склалася на СУБ “Митниця”, коли підприємство ліквідували, а зарплата людям нараховувалась, – прокоментував необхідність ухвалення фінплану секретар міськради Олександр Радуцький.

Міський голова Анатолій Бондаренко виступив з ініціативою додати у штат прес-служби мерії дві особи, “щоб вони висвітлювали діяльність”. Агресивно розкритикував діяльність підприємства депутат міськради Станіслав Лукирич.

– Велика вдячність вам за цю газету, через цю гидоту, яку ви написали, у мене мама до 4 ранку не спала, викликали швидку, – емоційно звернувся до мера Лукирич.

Його підтримав і депутат Володимир Гриценко, який попросив комунальну газету не випускати “пасквілі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *