Депутати відкоригували головний фінансовий документ міста на 2017 рік

Черкаські обранці переглянули бюджет міста на 2017-ий рік. Цього разу депутати перерозподілили державну субвенцію на понад 30 млн грн на компенсацію пільг і субсидій, забезпечили видатки на заробітну плату освітянам, харчування дошкільнят та учнів 1-4 класів. А ще – відшукали кошти на завершення розпочатих ремонтних робіт.

Про це повідомили на сайті Черкаської міськради.

 

За ці зміни в головному кошторисі міста під час сесійного засідання 5 жовтня висловилося 22 депутати.

Як прокоментував заступник директора департаменту фінансової політики Роман Жовнір, загалом в ухваленому проекті рішення про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік депутати збалансували пропозиції головних розпорядників коштів, зокрема, в частині збільшення фінансування на ті об’єкти міської інфраструктури, які цього року розпочали ремонтувати й найближчим часом можуть завершити.

– У нових змінах до бюджету ми вирішили низку важливих питань, для прикладу, нам частково вдалося забезпечити видатки на заробітну плату для працівників загальноосвітніх навчальних закладів та для комунальних підприємств цієї ж галузі, збільшили видатки на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та учнів 1–4 класів у школах, – пояснив посадовець. – разом із тим, ми провели аналіз деяких міських програм та відкоригували фінансування під фактичну потребу до кінця року.

За його словами, зміни до головного фінансового документу Черкас прийняті відповідно до ухваленого раніше бюджетного регламенту.

У новій редакції бюджету, серед іншого, міські обранці передбачили 500 тисяч гривень для придбання житла срібному призеру ХХХІ Олімпійських ігор 2016 року Сергію Кулішу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *