Діти-пільговики Черкас мають змогу отримати безкоштовну путівку на оздоровлення до Лазурного у серпні-вересні 2018 року

Про це повідомив директор Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов на прес-конференції, повідомляє “Нова Доба“.

На відпочинок біля моря мають право поїхати дітей таких категорій:

– діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

– діти учасників АТО;

– діти, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер унаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

– діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

– діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

– діти з багатодітних та малозабезпечених родин;

– діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов‘язків, від нещасних випадків на виробництві;

– талановиті та обдаровані діти – переможці (І–ІІІ місце) міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад тощо.

Так, протягом усього літа Департамент освіти і гуманітарної політики збирав списки категорійних дітей, охочих оздоровитися на морському узбережжі. Наразі вже є близько 500 заяв від дітей з черкаських сімей. Усього ж за цим договором має оздоровитися 824 особи.

Путівка покриває всі витрати на проживання й харчування. Єдине – оплата проїзду, який вартує менше тисячі гривень, лягає на плечі батьків.

– Ми запрошуємо батьків дітей АТОвців, у нас дуже мало заяв від такої категорії, та всіх інших прийти і написати заяву на відпочинок і оздоровлення своїх малюків. Ми чекаємо на вас у департаменті, кабінет 106, – зауважив Сергій Воронов.

Фото KidsWill

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *