Діти з батьками визначали найспортивнішу сім’ю в Смілі

У Смілі пройшов міський етап змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я», пише “Сміла“.

Оскільки минулого року кращою спортивною командою стала сім’я зі школи №10, то і змагання проводили тут.

Цьогорічні змагання пройшли за підтримки благодійного фонду «Діти майбутнього», який також забезпечив учасникам подарунки. Участь у цьогорічному міському етапі змагань взяло 8 родин із 4 шкіл міста та гімназії ім. В.Т. Сенатора. Спробувати себе вирішили родини Мартиненко (ЗОШ №1), Калашник (ЗОШ №16), Попенко (ЗОШ №6), Радченко (№10), а також чотири родини учнів гімназії – Доброноженко, Гнатів, Білякові, Миронович.

За фінальним підсумком найвищі результати показала родина Радченків, якій вручили кубок переможця. Друге та третє місце посіли відповідно родини Миронович та Доброноженко. Призерів нагородили грамотами, медалями та подарунками. Іншим родинам-учасницям вручили грамоти «за волю до перемоги». Наступні змагання проведуть у школі переможця, тобто знову у школі №10. Також родина Радченко представить Смілу на обласних спортивних змаганнях 27 травня.