”Для катеринопільських посадовців треба організувати екскурсію в успішні райони”

Лисичобалківський сільський голова бідкається, чому не впорядковують узбіччя на дорогах Катеринопільщини.

«Після того, як не стало Катеринопільського райавтодору, − каже сільський очільник, − схоже, що ніхто не переймається обкошуванням обочин між населеними пунктами. Заросли узбіччя від Гончарихи до Вербовця, від краю Лисичої Балки до зупинки Червоний Хутір. Така сама ситуація у напрямку «Пальчик – Ямпіль». Від Червоного Хутора до Катеринополя, не знаю, чи хтось обкошував трохи дороги, чи ні».

Дашівець нарікає, що місію з обслуговування узбіч хочуть повністю перекласти на плечі місцевого самоврядування. «Нам говорять на районних нарадах: «Сільські голови, прийміть міри», − розповідає посадовець. − Питається в задачі: «Хто буде потім сніг горнути?» Боюсь, що буде, як кожен рік. Лисичу примушуватимуть зимою горнути сніг аж до Червоного Хутора. А навіщо мені витрачати гроші соцугод, коли це не наша ділянка? Але ж треба, щоб у Лисичу їхали автобуси, хліб везли, щоб люди на роботу добиралися на шахту… Тому Лисича й горне. А всі спостерігають».

Чиновник вважає, що, як не крути, кошти на подібні роботи в «Укравтодорі» мають бути закладені, однак результату не видно. (Відомо, що після реорганізації Катеринопільщиною повинен опікуватися Шполянський райавтодор).

Вихід із ситуації, що склалася, сільський голова бачить у співпраці районного керівництва з місцевими сільгоспвиробниками: «Я вже місяць підіймаю це питання. На мою думку, воно вирішується просто: з одного боку − ромейківські поля, з іншого – гончариські, вербовецькі. Багато фермерів живе в Катеринополі. Невже, обприскуючи пшеницю, сою чи кукурудзу від бур’янів, не можна покропити й обочину? І тоді біля вашого поля буде чисто!»

Дашівця дивує, що районна влада за стільки часу не може владнати цієї проблеми. «Можливо катеринопільських посадовців треба повезти на екскурсію в більш успішні райони, щоб вони перейняли там досвід? Як це пропонувала ваш редактор Анна Драгун тальнівським чиновникам», − цікавиться він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *