Для активної молоді Золотоноші влаштували громадську школу (ФОТО)

У будинку дитячої та юнацької творчості за підтримки служби у справах дітей, молоді та спорту цього літа вже вп’яте проведена громадська школа «В.А.М. Відповідальність. Активність. Молодість.» для активної учнівської молоді міста, інформує “Золотоноша“.

У Школі молодь мала можливість не лише цікаво проводити дозвілля та відпочивати, але й навчатися новому: як розвивати лідерські якості, бути відповідальним та толерантним, протидіяти стереотипам та дискримінації. Також піднімалися питання вибору професії та самореалізації – з цікавою лекцією Школу відвідала спеціаліст міськрайонного центру зайнятості Наталія Котишева.

школа лідерства

– Важливим було й те, що молодь спробувала власні сили у проведенні службасоціальних вуличних акцій – «Вільні обійми», «Стоп дискримінації», в яких звертали увагу містян на важливість толерантного ставлення один та одного, – коментує подію фахівець служби у справах дітей, молоді та спорту Оксана Черв’якова. – У проведенні ж акцій допомогу нам надала Всеукраїнська організація «Кампанія з протидії дискримінаці: «Дискримінація обмежує – протидій!».

-школа лідерства

Фото Золотоноша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *