Для Черкас уже замовили колесо огляду

3 травня комунальне підприємство “Дирекція парків” уклало угоду вартістю 7 млн 996 тис. грн на придбання “колеса огляду”, що буде встановлено в одному з парків міста, пише “ІнфоМІСТ”.

За результатом проведеного аукціону, постачальником було визначено ТОВ “Сармат”, зареєстроване в місті Вінниця. Інформація про це розміщена в системі Прозорро.

Це вже друга спроба профінансувати виготовлення атракціону з місцевого бюджету. Втім у 2013 році ресурсів на реалізацію цього проекту не вистачило, а його вартість становила 3,14 млн грн.

Відповідно до умов нового договору, протягом наступного місяця Замовник в особі комунального підприємства має перерахувати на рахунки постачальника 80% договірної ціни, що становить близько 6,4 млн грн.  Постачання самого колеса має відбутися не пізніше ніж за 6 місяців. Гарантійний термін конструкції – 18 місяців з моменту введення в експлуатацію.

У вартість товару входить доставка конструкції до Черкас, а також навчання персоналу. Встановлення та монтаж угодою не передбачено. Підрядника для цих робіт буде визначено, а їхня вартість оцінюється ще в додаткові 1,2 млн грн.

Паралельно Єдиний тендерний комітет, перейшов до розгляду пропозицій учасників стосовно закупівлі дитячого ігрового комплексу. Відповідно до результатів аукціону, пропозиція переможця становить 349 тис. грн, а сам майданчик буде виготовлений у формі корабля.

Фото http://infomist.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *