Для черкащан влаштують сімейні вікенди

Недільні уікенди в сімейному колі чекають на черкащан упродовж серпня. Переконати, що родина – це найцінніше в житті та найкраща компанія для відпочинку – головна мета організаторів заходу. А також створити цікаву традицію в місті – вважати неділю сімейним днем.

Повідомляє “ГромЧе”.

FamilyDays – це низка тематичних розважально-пізнавальних подій для черкаських родин. Щоб літній відпочинок запам’ятався яскравими вихідними, об’єднав у грі кілька поколінь, подарував батькам та дітям нові знання.

“Уперше Familydays відбудеться сьомого серпня під назвою “Музичний день”. Ми запрошуємо родини взяти участь у пісенних батлах, перевірити свої сили у караоке, зняти кліп на улюблений хіт, показати артистичність свого сімейства або ж відкрити у собі талант”, – говорить Марина Богомазова, координатор заходу FamilyDays.

14 серпня – день під назвою «Творчі та веселі». У батьків з дітлахами буде можливість створити багато цікавих речей своїми руками. Конкурси та ігри дозволять розкрити творчий потенціал, щодо прикладного мистецтва.

21 серпня на відвідувачів чекає день екологічного спрямування. Всі дії будуть направлені на виховання екосвідомості дітей та їх батьків. Цей день має назву «Ми любимо нашу планету».

“В останню неділю місяця, перед школою та садочком, ми дамо можливість дітям та їх батькам просто відпочити насолоджуючись спілкуванням з улюбленими героями. В цей день «Улюблені герої» стануть ближчими”, – розповідає Марина Богомазова.

Сімейні свята проходитимуть щонеділі протягом серпня. Місце зустрічі – «Дитячий парк». У разі негоди організатори  заходу чекають усіх в ТРЦ “Любава”. Початок об 11.00.

Детальна інформація за посиланням: vk.com/familydays2016 або за тел.: (067) 236-44-84 – Марина.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *