Для черкаських школярів і студентів планують зробити пільговий проїзд?

У наступному році черкаські школярі й студенти отримають можливість їздити в комунальному громадському транспорті за вдвічі дешевшою ціною. На цьому акцентував Анатолій Бондаренко під час зустрічі з громадськістю, відповідаючи на питання щодо його перших кроків на посаді міського голови.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міськради.1236

За його словами, кошти для компенсації 50 % вартості проїзду для цієї категорії населення планується передбачити в бюджеті міста на наступний рік.

Можливість здійснення такого фінансування передбачать у Програмі розвитку міського електротранспорту в м. Черкаси на 2016-2020 рр. Як розповіли в управлінні транспорту департаменту житлово-комунального комплексу, її проект винесуть на розгляд виконавчого комітету найближчим часом, але заключне слово – за депутатами міської ради.

Зараз же питання затвердження здешевленого тарифу вивчає департамент економіки та розвитку. Нагадаємо, цього року виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення, яким установив вартість проїду в тролейбусах на рівні 1,50 грн. Тож, за словами головного спеціаліста управління транспорту Віталія Москаленка, розглядається два варіанти практичного втілення цього питання: чи то шляхом внесення змін до чинного рішення, чи то ухвалення нового.

Разом із тим, у Черкасах продовжують діяти проїзні квитки для цієї категорії населення. Учні шкіл зможуть його придбати за ціною 30 грн (на місяць), для студентів він вартуватиме 45 грн. Купити їх можна на першому поверсі Будинку торгівлі.

Загалом же роботу комунального громадського транспорту в обласному центрі Анатолій Бондаренко охарактеризував, як досить проблемну.

– Як приклад, ми маємо вісім нових тролейбусів, але, при цьому, є лише два водії, – сказав він. – Тим не менш, я доручив, щоб після надходження в місто нових тролейбусів, на лінію їх випустили впродовж тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *