Для черкаської молоді впроваджують новий проект

Молодіжний ресурсний центр запускає новий проект «Паспотр волонтера». Головна мета – активізувати молодь, розвинути лідерські здібності кожного учасника та підтримати молодіжні ініціативи.

Про це інформує “ГромЧе”.

Молодіжний ресурсний центр – організація, що підтримує молодіжні ініціативи та проекти з 2008 року. За цей час залучили до волонтерської діяльності, благодійних та соціальних акцій, мистецьких і патріотичних заходів понад 80 тисяч молодих людей з усієї Черкаської області.

“Ми прагнемо об’єднати представників різних  громадських організацій та бізнесу для того, щоб популяризувати  волонтерський рух на Черкащині, заохотити молодь до благодійних заходів, віддячити за їх активну життєву позицію та внесок у спільну справу. У результаті проекту ми сформуємо спільноту молодих людей, готових змінювати світ навколо”, – відзначає Юлія Сіренко, координатор проекту «Паспорт волонтера».

На заході, кожен присутній матиме можливість стати частиною команди волонтерів, що прагнуть змін та нових ідей.

“Під час презентації проекту будуть присутні активна студентська молодь, волонтери, представники різних громадських організацій, що потребують волонтерської допомоги, соціально-активні бізнес-організації, які прагнуть підтримувати волонтерів”, – розповідає Юлія Сіренко.

Захід відбудеться 12 жовтня о 17.00 за адресою: вул. Дашкевича 19, ТРЦ «Хрещатик-Сіті», у приміщенні ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Детальна інформація за посиланням:  mrc.ck.ua@gmail.com або за телефоном: 096 347 08 09 – Юлія Сіренко

Фото http://grom-che.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *