Для черкаських учнів організовують заходи до річниці Української революції

Цього року виповнюється століття з часу подій Української революції  1917-1921 рр. У Черкаській обласній бібліотеці для дітей планують організувати відповідні тематичні заходи, пише “ГромЧЕ”.

Зокрема, учнів чекають на історико-пізнавальний екскурс “Це нашої історії рядки: Українська революція 1917-1921 років” (7-9 класи). Для цього потрібно звертатися у відділ обслуговування учнів 5-9 класів. Також в бібліотеці проведуть історичну годину “За Україну, її славу і волю” (7-9 класи)  (сектор нестаціонарного обслуговування читачів).

Крім того, в обласній бібліотеці запланували організувати історичну мандрівку “Шляхами Української революції” (5-9 класи). Із заявками просять звертатися у відділ масової роботи та естетичного виховання.

В Інтернет-центрі бібліотеки проведуть коментовані перегляди відеороликів “Українська революція: хронологія подій” (5-9 класи). А у читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів буде огляд інформаційного викладу “Українська революція 1917-1921 рр.: події та факти”.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами:  35-75-57 – відділ обслуговування учнів 5-9 класів, 35-74-55 – відділ масової роботи та естетичного виховання.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *