Для дозвілля пенсіонерів шполянська мерія виділила понад сто тисяч гривень

Шполянський територіальний Центр соціального обслуговування для пенсіонерів та інвалідів вже незабаром переїде у нове приміщення, що на території місцевого міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Днями у будівлі завершили ремонт.

Про це інформує “Про Все”.

Як повідомляють у Шполянській міській раді, ремонтні роботи тривали упродовж місяця. Для відвідувачів терцентру облаштували простору та світлу кімнату, а також кухню, коридор та туалет із новою сантехнікою. В усіх кімнатах замінили електромережі, встановили нові двері, вирівняли гіпсокартоном, пошпаклювали й пофарбували стіни. Загальна площа відремонтованого приміщення склала 83 кв. м.2.

Изображение 133

 

Новим приміщенням задоволена і керівниця територіального центру Людмила Майборода.

– Мені все дуже подобається, − говорить Людмила Майборода. – Я рада, що тепер ми маємо нове приміщення. Ще й до того ж таке гарне.

Як зазначає міський голова Шполи Сергій Кравченко, із міського бюджету на ремонтні роботи виділили 115 000 гривень, також залучали ще й спонсорські кошти.

Изображение 134

– Нове приміщення терцентру – у самому центрі, до нього зручно добиратися, неподалік поліклініка та аптека. Нагадаю, що будівлю обирала спеціально створена комісія і серед головних критеріїв була його максимальна зручність для відвідувачів, – зазначає міський голова. – Я відразу пообіцяв шполянам, що у приміщенні буде зроблено якісний ремонт, аби нашим пенсіонерам тут було ще комфортніше, ніж на території дитячого садка, де досі розміщувався терцент.

Ключі від нового приміщення міський голова вже передав керівництву терцентру та пообіцяв допомогти із переїздом.

Изображение 138

Нагадаємо, ще взимку у Шполі виник конфлікт між територіальним Центром соціального обслуговування для пенсіонерів та інвалідів та місцевим дошкільним закладом №5 «Калинка». Саме на території останнього і розміщувався терцентр. Утім, минулого року депутати міської ради не продовжили договір оренди з Центром соцадаптації. Головна причина – необхідність створення додаткових груп для дітей, адже упродовж останніх років садочки у місті й так були переповненими. Утім терцентр спершу від виселення відмовлявся, побоюючись, що таким чином установу взагалі хочуть закрити.

Нині ж працівники та відвідувачі терцентру готуються до переїзду та дякують міському голові, який виконав свою обіцянку і не покинув їх напризволяще.

А у вивільнених кімнатах дитячого садка вже незабаром розпочнуть ремонт для створення дитячої групи. Ремонтні роботи обіцяють закінчити до 1 вересня.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *