Для очищення доріг використали майже 1800 тонн протиожеледної суміші

На Черкащині за три доби очищено від снігу та оброблено протиожеледною сумішшю понад 1500 км автодоріг загального користування, використано майже 1800 тонн протиожеледної суміші.

Інформує Черкаська ОДА,

Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху. Роботи з очищення автошляхів від снігу та ліквідації наслідків зимової стихії продовжуються.

Впродовж вихідних днів роботи на автошляхах краю не припинялися. Загалом у ці дні на боротьбу із зимовою слизькістю задля забезпечення безперешкодного та безпечного проїзду автодорогами Черкащини були задіяні 67 піскорозкидувачів, 31 трактор і автогрейдер, 31 навантажувач та понад 110 автодорожників. Вранці 16 січня у черговому режимі роботи перебували 94 одиниці техніки та 121 працівник ДП «Черкаський облавтодор».

Станом на ранок 16 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *